Recenze Eltrinex V12Pro

Produkt získal ocenění

• Award
  • Award

Živím se jako novinářka na volné noze a proto potřebuji k práci kvalitní a spolehlivé zařízení. Nutno podotknout, že Eltrinex opravdu předčil moje očekávání. Obstojí i ve srovnání s mnohem dražším Olympusem, který jsem využívala dodnes (který mi byl odcizen). Mohu jednoznačně doporučit a dávám známk... Zobrazit celou recenzi

Ověřené recenze Eltrinex V12Pro

Award

www.produktroku.cz

Přidáno: 1. března 2017

PRODUKT ROKU 2016

TOP Produkt kategorie v soutěži ProduktRoku 2016, která vyhlašuje nejpopulárnější produkty podle preferencí spotřebitelů.

Celá recenze na www.produktroku.cz

Jaromír Roda

Přidáno: 20. května 2016

• čistota nahrávky
  • nadstandardní velikost paměti
  • stereo mikrofony
  • časovač
  • vyšší cena

Po všech směrech kvalitní zvukový záznamník, bez výhrad.

Award

www.produktroku.cz

Přidáno: 29. února 2016

PRODUKT ROKU 2015

TOP Produkt kategorie v soutěži ProduktRoku 2015, která vyhlašuje nejpopulárnější produkty podle preferencí spotřebitelů.

Celá recenze na www.produktroku.cz

Přidáno: 9. prosince 2015

Zakoupeno v Zelené Elektro

• Střih záznamu přímo v diktafonu a mnoho užitečných funkcí
  • Velmi kvalitní záznam
  • Skvělá podpora ze strany výrobce

Kvalitní diktafon pro každodenní použití.

Diesel

Přidáno: 1. prosince 2015

Zakoupeno v Zelené Elektro

Perfektní, funkčně velmi vybavený, audio záznamník.

Mirek

Přidáno: 5. června 2013

Zakoupeno v VideoTech.cz

• Citlivé mikrofony. Intuitivní ovládání. Velké množství funkcí. Úpravy firmware dle připomínek zákazníků.
  • Nevím.

Spokojenost.

Nastavení funkcí a ovládání: Bez problémů

Fyens - fyzikálně environmentální systémy

Přidáno: 20. října 2012

Zakoupeno v VideoTech.cz

• Velmi dobrý poměr parametrů k ceně. Aktivace nahrávání jedním stiskem tlačítka. Vysoká citlivost mikrofonů. 2 dostatečně velké bargrafy úrovně záznamu L a P.
  • Napájení 2 články AAA. Nastavení citlivosti by mohlo být ve více než ve 3 stupních.

Optimální pro uživatele co potřebují kvalitní záznam rychle aktivovaný i při vypnutém stavu.

Nastavení funkcí a ovládání: Bez problémů

Mikuláš P.

Přidáno: 25. září 2012

• vysoká kvalita záznamu
  • snadná a intuitivní ovladatelnost
  • několikero funkcí navíc, které neumí každý diktafon
  • menu i hlasový průvodce v češtině, bezchybně
  • lehký, padne do ruky
  • dobře čitelný display
  • obnovení posledního smazaného záznamu
  • i při snížení citlivosti mikrofonu reaguje na sebemenší šumy a ruch v nejbližším okolí mikrofonu, takže i na pohyb prstů po těle diktafonu nebo mačkání tlačítek...to se pak projeví jako vcelku nepříjemné na nahrávce
  • při použití ukládání na sd kartu nezvládá nahrávat ve vyšši kvalitě plynule, nestíhá...ale při ukládání do interní paměti bez problémů

Celkově jsem s Eltrinexem spokojen a myslim, že pro zcela odpovídá kvalita ceně.
Osobně jej využiji při cvičení na kytaru a klavír - rychlá zpětná vazba. Dále na demo náhrávky kapely a pak také hlavně na přednášky na vejšce...
Určitě jej využije každý kdo pracuje v žurnalistice a určitě nekoupí zajíce v pytli.

Nastavení funkcí a ovládání: Velmi intuitivní
Ověřený zákazník muzikant.cz s.r.o.

Alena

Přidáno: 19. února 2012

Zakoupeno v muzikant.cz s.r.o.

• Naprostá spokojenost.Snadné ovládání, maličký, lehký. Lehce propojitelný s počítačem. Čistý, kvalitní zvuk. Nicméně používám jej k nahrávání hudby, takže ještě zkusím zvuk poštelovat, připadně zapojit externí mikrofon- při snímání hudby je vždycky co vylepšovat.
  • zatím jsem žádná PROTI neobjevila

Výhodný poměr cena-kvalita. Doporučuji!

Přidáno: 10. února 2012

Zakoupeno v VideoTech.cz

• Zatím jsem ve fázi zkoušení.
  • Vše se zdá být perfektní, záznam daleko předčí moje dosavadní diktafony.

Podle mých dosavadních zkušeností je to přístroj pro profesionální práci v médiích.

Ověřený zákazník Akorda Shop

Přidáno: 27. ledna 2012

Zakoupeno v Akorda Shop

• Výborný pomocník, viz jakékoliv komplexnější recenze tohoto přístroje. Splňuje všechny mé požadavky (kvalita nahrávání, kapacita paměti, funkce rychlého zahájení nahrávání...).
  • plastové provedení těla působí poněkud "lacině", což ale mě osobně nijak nevadí,
  • přístroj je hodně citlivý na interferenci se signálem mobilu, tj. v případě nahrávání doporučuji nemít mobil příliš blízko tohoto diktafonu, v opačném případě hrozí, že na nahrávce budou nepříjemné zvuky (možná to souvisí s plastovým provedením těla, které signál nedokáže odstínit - to si ale netroufám posuzovat)

Jednoznačně skvělý přístroj!

Ověřený zákazník Akorda Shop

Pepa

Přidáno: 23. ledna 2012

Zakoupeno v Akorda Shop

• Vynikající diktafon za velmi příjemnou cenu. Výhodou je české menu, velmi kvalitní zvuk, možnost externího napájení a možnost uchycení na stativ.
  • Malý problém je s aktivací funkce VOR při používání externího vstupu. Při zapnutí nahrávání s připojeným externím vstupem VOR nefunguje. Dá se to ale překonat tak, že se nejprve zapne nahrávání s aktivní funkcí VOR a teprve potom se připojí externí vstup.

Výborný poměr výkon / cena. Intuitivní ovládání s českým menu, kvalita záznamu s širokou možností volby, profesionální vzhled, kvalitní citlivé mikrofony. Zatím jsem s tímto diktafonem velmi spokojen.

TASCAM DR-05 V2

TASCAM DR-05 V2