Recenze Eltrinex V4Pro

- na trhu asi nejlepší poměr cena / výkon
- nákup doporučuji Zobrazit celou recenzi

Ověřené recenze Eltrinex V4Pro

• Vysoká citlivost
  • Bohaté příslušenství
  • Manual
  • Balení
  • Kvalita doplňků-zpracování není úplně na nejvyšší úrovni

Diktafon dobře plní svou funkci , tj.zaznamenává zvuk a má opravdu vynikajicí citlivost.Mírný nedostatek je, že od zapnutí záznamu do skutečného začátku zaznamenávání zvuku uběhnou cca 1-3 vteřiny.Je potřeba si na to zvyknout a počítat s tím.Sám jsem dostal přístroj s malinkou vadou na povrchovém zpracování a to zamrzí, jsem asi perfekcionista a mám rád veci ve 100% pořádku.Taky kvalitu dílenského zpracování příslušenství bych hodnotil známkováním jako ve škole známkou dvě mínus až tři , tedy dobrá. Ne co do funkčnosti , tam je to na výbornou , ale zpracování.Například ale dodaná sluchátka jsou na výbornou.Vzhledem k cene přístroje (890,-) si ale není na co moc stěžovat.Zavádějicí je údaj na stránkách prodejce že přístroj zaznamenává do souboru wav, buď tuto funkci neumím aktivovat a nebo tam není.Dodaný cz návod je úplně k ničemu , jako by nebyl a aj.originál není , rovněž krabice je prapodivná , bez jediného nápisu a nikde není ani zmínka o výrobci. Můžu jen hádat kde se byl výrobek vyrobený , není ani odkaz na stránky výrobce.Přijde mi to celé jako pokutný dovoz se snahou zatajit výrobce.V dnešní době každý kdo něco vyrobí a navíc vcelku kvalitně se chlubí a dělá si reklamu, tady je naprostá anonymita a to zaráží a můžu se jen domnívat proč.Možná proto , že přístroj lze sehnat v zahraničí za zlomek ceny u nás ?

Nastavení funkcí a ovládání: Velmi intuitivní
Ověřený zákazník muzikant.cz s.r.o.

Přidáno: 22. listopadu 2012

Zakoupeno v muzikant.cz s.r.o.

• Nemožnost nahrání zvuku přímo do wav, ukládá se v již komprimovaném mp3.
  • Vhodný nejspíš jen jako diktafon na nahrání hlasového záznamu
  • Hlasitější zvuk lehce "přebuří" mikrofon diktafonu

Vybral jsem si jej pro jeho cenu. Potřeboval jsem rekordér, kterým bych mohl pořizovat záznamy z živých vystoupení kapely přímo připojením do mixpultu.
Nahrávky bohužel vykazují kvalitativní nedokonalosti, což je nejspíše přímoúměrné pořizovací ceně. Když přimhouřím obě uši, dá se hovořit o použitelných demo nahrávkách, ale na CD kvalitu mohu zapomenout.
Do budoucna budu určitě potřebovat něco kvalitnějšího, protože při požadavku na kvalitní zvuk se šetřit nevyplácí.

Nastavení funkcí a ovládání: Bez problémů
Ověřený zákazník muzikant.cz s.r.o.

Winter Václav

Přidáno: 21. listopadu 2012

Zakoupeno v muzikant.cz s.r.o.

• Cena odpovídá kvalitě.
  • Delší doba zapnutí.
  • Chybí kontrola úrovně nahrávání.

Splňuje mé požadavky a cenu.
Zatím tetuji.Jsem zatím spokojen.
Používání v pohodě.
Ano.
Cena + kvalita.
Zatím neplánuji.

Nastavení funkcí a ovládání: Bez problémů

František

Přidáno: 17. srpna 2012

Zakoupeno v VideoTech.cz

• Plná spokojenost,malý a dobře nahrává,skoro jako moje kamera.
  • Spíše náhoda
  • Zatím nic.

Byla to spíš náhoda i dobrá cena.
Je malý lehký,dobře nahrává,skoro jako moje kamera,která je dost kvalitní.

Mara42

Přidáno: 16. března 2011

• výborný poměr cena/výkon
  • 4GB dostačuje pro cokoli
  • možnost nahrát mp3 a používat jako mp3 přehrávač
  • slabší pro nahrávání zpěvu, ale to se dá u této cenové kategorie čekat
  • český návod opravdu stručný

Výborný přístroj pro nenáročné uživatele. Menší problém jsem měl s nalezením vstupu line-in, neboť jsem nevěděl, že horní stereo mikrofon je možno oddělat.

Ověřený zákazník Levnyobchod.com

slavja1

Přidáno: 22. února 2010

Zakoupeno v Levnyobchod.com

• neshledávám žádná negativa

Diktafon mám pár dnů,prozatím jsem neshledala žádné nesrovnalosti, výbrala jsem dle recenze uživatele,jenž jej používal ke stejnému účelu jako já-na přednášky při studiu.
Čas prokáže víc.

Marie Jiříčková

Přidáno: 20. ledna 2011

• Stručný návod

Hodnocení napíši, až budu mít více zkušeností s tímto diktafonem. Už jsem měla 2 a zatím porovnávám.

Zoom H1n

Zoom H1n