Olympus VN-731 PC

Hloubka
17 mm
300 g

• , zakoupeno v KASA.cz

• Nahrát umím. Poslech také.
    • Neumím zatím smazat.

Ještě se musím učit s tím zacházet.

• Kvalitní zvuková stopa
    • Audio rozhodí i slabé zaševelení větru

Kvůli tomu, že nemohu nahrávat audio přímo do kamery jsem byl nucen to vyřešit cestou diktafonu a mikrofonu.
    Ovládání je velice jednoduché a intuitivní. Hmotnost je velice malá a operace s ním je příjemná. Dá se ovládat i v motorkářských rukavicích
    Doporučil bych jej pro amatérské uživatele kteří nevyžadují hyperkvalitní zvukovou stopu.
    Na produktu mi chybí možnost vložení externí paměťové karty. Vnitřní paměď 2 GB je dostačující když se audio pravidelně přenáší do PC.
    Za tuto cenu jsem s produktem spokojen

• , zakoupeno v CZC.cz

Dobrá koupě za slušný peníze.

Šířka
39 mm
Výška
108 mm
Hloubka
17 mm
300 g

OLYMPUS VN-731PC záznamník

Záznamník Olympus VN-731PC je díky intuitivnímu ovládání ideální pro začátečníky. Je lehký a skladný a přitom má velkou kapacitu baterie a vysokou kvalitu nahrávek. 2GB  interní paměť poskytne dostatek místa až pro 790 h nahrávky.

Technický popis:

USB úložiště

Displej

Barva displeje Bílý

Velikost displeje 27,6 x 23,9 mm

Typ displeje Full Dot Matrix Display (108 x 84 bodů)

Nastavení velikosti písma

Funkce přístroje

Přepínač HOLD

Tlačítko zapnutí/vypnutí

Režimy záznamů

Režim záznamu WMA

HQ 126 h

LP 790 h

Maximlní doba záznamu 790 h (LP režim)

Režimy přehrávání

Telefonní nahrávání

Duplikace

Nízkofrekvenční filtr

Software

Odpovídající audio software (jméno)

Olympus Sonority (volitelný)

Zdířka pro sluchátka

Napájení

Napájení Baterie: 2 x AAA

Životnost alkalické baterie

• Nahrávání: 100 h (LP režim)
  • Přehrávání: 75 h přes sluchátka

EN, FR, DE, IT, ES, RU, PL, CS, SV, NL, DA, CN

Operační systém & požadavky

Windows XP(SP2 a novější), Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Mac OS X 10.5 - 10.9

Recenze Olympus VN-731 PC (4)

• dobrá kvalitá nahrávky
    • poměrně dobrý reproduktor
    • možnost připojení externího mikrofonu
    • jednoduché ovládání
    • baterie se vybijí velmi rychle

Potřeboval jsem ho k nahrávání klientů při terapii - zcela vyhovující. Nemám s ním žádné negativní zkušenosti, fakt to jenom žere baterii za baterií. Určitě doporučuju. V této cenové relaci se jedná o kvalitní a spolehlivý přístroj.
    Příště si asi koupím diktafon se zabudovanou nabíjitelnou baterií, jinak jsem spokojen ve všech směrech.

• , zakoupeno v KASA.cz

• Nahrát umím. Poslech také.
    • Neumím zatím smazat.

Ještě se musím učit s tím zacházet.

• Kvalitní zvuková stopa
    • Audio rozhodí i slabé zaševelení větru

Za tuto cenu jsem s produktem spokojen

• , zakoupeno v CZC.cz

Dobrá koupě za slušný peníze.

• , zakoupeno v Expert.cz

• malá velikost
    • baterky v balení
    • je tam možnost pokročilého nastavení nebo lze přepnout do jednoduchého menu (super pro starší uživatele)
    • čistý zvuk
    • délka záznamu
    • připojení externího mikrofonu a sluchátek
    • možnost přímého nahrávání z jiného zařízení
    • zatím nic

Určitě bych doporučil všem, kteří uvažují o koupi diktafonu pro běžné použití za rozumné peníze.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

Dobrý výrobek

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• malý, jednoduché ovládání
    • možná trochu s hlasitostí záznamu - je-li přístroj dál od mluvícího - víc než 1 m,

vzhledek k tomu, že jsem pořizovala přístroj ke krátkým záznamům sebe samé - tak naprosto splňuje mé požadavky, zvlášť oceňuji propojení s PC - ale zatím jsem však nevyzkoušela...

• Kompaktnost
    • Jednoduchost
    • Spolehlivost
    • Výdrž na baterii
    • Kvalita zaznamenaného zvuku
    • Mnoho různých nahrávacích profilů, které pomohou s nahrávkou v různých prostředích
    • Protiruchový filtr.
    • Složitější nastavení

Tento diktafon jsem si koupil proto, že mi můj starý (také od Olympusu). Je to zase o level výše, než byl můj minulý má perfektní záznam zvuku, dokonce při bitrate 64 kbps - nahrává ve stereo režimu, což se u tak levného modelu nedalo očekávat a hlavně se o tom nikdo nikde nezmínil. Přístroj má i několik režimů, ve kterých dokáže nahrávat. A navíc zobrazuje při nahrávání, jak hlasitý je nahrávaný zvuk a tak si můžete i rozmyslet, zda jít ke zdroji blíže. Diktafon má navíc i USB kabel, kterým se připojit k počítači a nahrávky si následně stáhnout a dalším způsobem zálohovat. Užitečnou pomůckou je i speciální stojánek, který ještě více zvyšuje úroveň zaznamenaného zvuku.

• , zakoupeno v Alza.cz

Diktafon mi doporučila kolegyně. Ovládání jsem zvládla během cesty vlakem, ale ještě neznám všechny funkce. Zatím se mi zdá kvalitní, určitě ho využiju.

• , zakoupeno v OKAY.cz

• 1.Velká kapacita i při malé paměti(díky modernímu kodeku).I při nastavení nejhorší kvality(bit.rychlost 5khz) je záznam OK.*
    • 2.Připojení k PC(kabel v balení)
    • 3.Možnost nastavení na plné,nebo jednoduché menu
    • 4.Vypínač má 3 polohy
    • 5.Práce se záznamy je přehledná
    • 7.Dostatečný počet záznamových programů
    • *8.Kvalita záznamu je plně kontrolovatelná na obyčejné špunty(sluchátka)
    • návod k obsluze,ale nic nepřekonatelného

Nevím,proč kupovat drahé diktafony,kterých je všude plno.Tento vyhovuje i pro seance.Zákazník má možnost bezproblémové informace na prodejně.Diktafon jsem nikdy neměl,ale "zač je toho loket" se zvukem vím velmi dobře.