Olympus WS-831

Hloubka
15 mm
54 g

• , zakoupeno v CZC.cz

• Perfektnì diktafon za skvělou cenu. Spolehlivej :-)
    • Napajeni mikrotužková baterie v baleni.
    • Další výhodou je rozsireni paměti mikro SD kartou.
    • Spousta funkci.
    • Kvalitni plastove provedeni.
    • Nahravani stereo.

Maximální spokojenost.

• , zakoupeno v suntech.cz

• MP3 přehrávač a diktafon v jednom.
    • Lehký
    • Malé rozměry
    • Snadné ovládání
    • Spolehlivý
    • Výstupy pro konektory MIC a EAR jsou nedostatečně označeny (Pouze malý text na boku diktafonu).
    • Při zapojení USB do počítače raději diktafon podpírám. Je to velká páka na USB konektor.

Diktafon jsem si pořídil pro občasné nahrávání přednášek ve škole. Ale po připojení microSD karty jsem ho začal používat i jako MP3 přehrávač. Na průměrnou AAA Alkalickou baterii mi vydrží fungovat asi tři týdny. Funguje spolehlivě a nahraný zvuk je v dobré kvalitě. Pro laika jako jsem já nabízí přednastavené funkce (jak u nahrávání tak i přehrávání) ale pokročilý uživatel si může pohrát s nastavením mnohem podrobněji. Až na několik drobností jsem s diktafonem plně spokojený. Chybí mi snad jen barevné rozlišení pro 3.5 JACK. Konektory jsou vedle sebe a vypadají na první pohled stejně.

• pro začátečníka vhodný produkt

• Provedení výrobku: stříbrná barva

Specifikace

Paměťová média

Vnitřní / Výměnné médium Interní + odnímatelný

MicroSD / MicroSDHC karta Ano (až 32 GB)

Vnitřní paměť 2 GB

Funkčnost USB

Přímé USB připojení Ano

Rychlost USB Vysokorychlostní USB

USB třídy Kompozitní USB zařízení / USB úložiště

Displej

Barva displeje Bílý

Podsvícení displeje LED ( Bílý )

Velikost displeje 27.56 x 23.9 mm / 1.43''

Typ displeje Full Dot Matrix Display (108 x 84 bodů)

Funkce přístroje

Hlavní ovladač Tlačítko

Přepínač HOLD Ano

Tlačítko zapnutí/vypnutí Ano

Režimy záznamů

Režim záznamu WMA / MP3

WMA formát HQ 126 h / LP 493 h

MP3 formát 192 kbps (21 h 30 min) / 128 kbps (32 h)

Maximální doba záznamu 493 h (LP režim)

Režimy přehrávání

• Záznam
  • Rozpoznávání řeči

Kontrola zvuku Nízkofrekvenční filtr

Přehrávací funkce

Rychlost přehrávání Nastavitelný (50 - 200%)

Práce se souborem

• vpřed / vzad
  • Rychlé převíjení vpřed a vzad

Volba souboru

Počet souborů ve složce 200

Přesunout soubor Ano

Kopie souborů (Ze složky do složky) Ano

Nahrazení souboru Ano

Rozdělení souboru Ano (pouze MP3 soubory)

Systém kalendářního vyhledávání Ano

Vstupní rozhraní

Citlivost / Zisk mikrofonů Vysoký / Střední / Nízký

PC rozhraní USB úložiště

Zdířka pro mikrofon Ano

Mikrofony Vestavěný stereo mikrofon ( Směrový )

Výstupní rozhraní

Průměr reproduktoru Vestavěný kruhový dynamický reproduktor průměr 18mm

Maximální pracovní výstup 150mW

Zdířka pro sluchátka Ano

Napájení

Napájení Baterie: 1 x AAA

Životnost alkalické baterie

• Nahrávání: 37 h (LP režim)
  • Přehrávání: 30 h přes sluchátka

• Hloubka (cm): 8.00
  • EAN: 4545350045289
  • Záruční doba: 24 měsíců

• , zakoupeno v CZC.cz

• Perfektnì diktafon za skvělou cenu. Spolehlivej :-)
    • Napajeni mikrotužková baterie v baleni.
    • Další výhodou je rozsireni paměti mikro SD kartou.
    • Spousta funkci.
    • Kvalitni plastove provedeni.
    • Nahravani stereo.

Maximální spokojenost.

• , zakoupeno v suntech.cz

• MP3 přehrávač a diktafon v jednom.
    • Lehký

• dodáváno bez paměťovných karet a není na to upozornění
    • přidělalo mi to práci a ukradlo drahocenný čas

Pokud bych si najednou byla schopna koupit kompletní produkt, bylo by to 100%

• , zakoupeno v FotoŠkoda

jsem spokojená, pro mé potřeby perfektně vyhovující

• , zakoupeno v Alza.cz

• Externí mikrofon. Velmi dobře nahravani. Vhodný na přednášky aj.
    • Nevim.

Doporučuji. Citlivý mikrofon zajišťuje dobrou nahrávku např. přednášky.

• , zakoupeno v EURONICS

• Přehledné, jednoznačné ovládání
    • Kvalita nahraného zvuku vestavěnými stereo mikrofony
    • Dobrá reprodukce s možností úpravy rychlosti přehrávání
    • Integrovaný výsuvný USB
    • Napájení AAA článkem (vždy se někde sežene v případě vybití)
    • Nenapadá mě

Již třetí Olympus v pořadí, vždy se stereofonními mikrofony (monofonní přístroje nedoporučuji, nějak je z nich hůře rozumět, když se nahrává z většího sálu). Zařízení lehké, kompaktní, tento má výhodu ve vysouvacím USB konektoru, dřívější "rozebírací" řešení nebylo ideální, časem se při denním používání samo rozkládalo. Vnitřní úložný prostor je dostatečný. V menu je možné nastavit několik parametrů, kterými lze poměrně výrazně ovlivnit kvalitu nahrávky podle prostředí. Zhodnotil bych to tak, že je to dříč, který Vás nezklame.