Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Filtrování:
Vyberte filtryHeureka pro vás vybírá kvalitní obchodyJak je vybíráme?

Proč použít tlačítko Koupit na Heurece?

Je to jednodušší, rychlejší, nakoupíte z více obchodů najednou a bezpečně. Údaje vyplníte jen jednou, s reklamací vám pomůžeme a garantujeme vrácení peněz.

Nejlevnější nabídky TASCAM DR-70D

Obchod ověřený zákazníky

81 recenzí

info v obchodu

7 371 Kč

doprava zdarma
Další nabídky obchodů (10)

Alternativní produkty

Eltrinex V12Pro

Eltrinex V12Pro

od 4 019 Kč (8 e-shopů)

Tascam DR-44WL

Tascam DR-44WL

od 6 280 Kč (18 e-shopů)

OLYMPUS LS-100

OLYMPUS LS-100

od 8 240 Kč (11 e-shopů)

TASCAM DR-100 MKII

TASCAM DR-100 MKII

od 6 690 Kč (12 e-shopů)

Další od:

Logo Panasonic
Logo Olympus
Další diktafony Tascam

TASCAM DR-70D - Specifikace

Výrobce

Tascam

opravit

Rozdělení dle záznamu

Rozdělení dle záznamu

kartové

opravit

Mobilní rekordér TASCAM DR-70DDR-70D od výrobce Tascam je optimální zvukové řešení pro všechny filmaře. 4 symetrické XLR vstupy naplňují veškeré požadavky po profesionálním zvuku. Kompaktní velikost zařízení umožňuje připevnění nad nebo pod kameru. Nahrávací zařízení navíc disponuje zabudovanými mikrofony. Každý ze 4 mikrofonních vstupů má phantomové napájení pro kondenzátorové mikrofony. Všechny vstupy jsou také schopné pracovat s 64dB gainem pro tiché nahrávání, přičemž gain na každém z nich lze nastavovat zvlášť. Vstupy mají také vlastní limiter a low-cut filter pro ovládání hlasitosti. Funkce dual Recording je schopná zaznamenat kopii nahrávaného zvuku s nižší vstupní úrovní pro zajištění nezkreslené nahrávky. Zařízení pracuje s SD, SDHC a SDXC kartami. Uvnitř najdeme HDDA (High...

celá specifikace

Recenze TASCAM DR-70D

www.audiozone.cz

Přidáno: 13. dubna 2015

Audiozone • Recenze - TASCAM DR-70D

TASCAM DR-70D je vemi zdařilým výrobkem. Doplňuje portfolio podobných přístrojů na trhu a v mnohém své konkurenty předčí. Nedostatky, na něž jsem poukázal, jsou daní za kompaktnost přístroje, snadnost obsluhy a také příznivou cenu. Možnost synchronního příjmu a odděleného zpracování zvuku v postprodukci je pro prácí s DSLR kamerami velkým přínosem. Tento přístroj bych si dokázal dobře představit i v samostatném nasazení. Pro jeho zvukové vlastnosti (prostě TASCAM a jeho mikrofonní předzesilovače), vybavení, ovládání i design bych jej volil jako záznamové zařízení raději než jiné jednoúčelové rekordéry.

Celá recenze na www.audiozone.cz

Vývoj ceny TASCAM DR-70D

Můžete koupit ve 9 slovenských obchodech: TASCAM DR-70D od 258 € (6 731 Kč)