Nejnovější recenze ze sekce Diktafony

Přidáno: 20. prosince 2014

• čistý jasný zvuk
  • jednoduché ovládání
  • součástí balení není datový kabel ani jiné příslušenství, jen 2GB micro SD karta

Diktafon jsem si koupila především kvůli multimediálním předmětům ve škole, pro nahrávání zvuku na pozadí videí, na přednášky, vernisáže a podobně. Účel plní skvěle a s mými rostoucími znalostmi v oboru ho využívám více a více.

Přidáno: 9. prosince 2014

Zakoupeno v MUZIKER.cz

protože jsem ho potřeboval ale cena by mohla být nišší

Přidáno: 28. listopadu 2014

• kvalita nahrávky
  • volba MP3/WAV + bitrate
  • snadné ovládání (i pro manželku)
  • úsporné rozměry
  • karta v balení
  • plastové vyvedení, ale vypadá, že vydrží

Pokud sháníte kvalitní stereo nahrávací zařízení, ať už pro záznam z vestavěných mikrofonů nebo z linky (3,5 mm jack), ale nechcete pátrat ve spoustě nastavení, je ZOOM H1 vynikající nástroj. Zejména poměr cena/výkon je vynikající.

Přidáno: 26. listopadu 2014

Zakoupeno v Kytary.cz

Slabý zvuk z reproduktoru, jinak velmi dobrý

Eltrinex V12Pro

Eltrinex V12Pro

Anonym Anonym

Přidáno: 24. listopadu 2014

• poctivě zpracovaný produkt
  • záznam v audio CD kvalitě
  • kompletně v češtině a skvělá podpora výrobce, ochotně reaguje na dotazy

výtečný záznamník ke každodennímu použití

Přidáno: 23. listopadu 2014

• výkon
  • kvalita záznamu
  • jednoduché ovládání ,,poslepu,,
  • nenáročnost na napájení
  • odolnost vůči rušivým zvukům ze stran a zezadu
  • Nevím, co by na tomhle , za tyto peníze,mohlo někomu vadit.

Fakt rozumná cena, vyzkoušel jsem na konferenci s opravdu mizernými akustickými podmínkami, záznam neuvěřitelně dobrý vzheledem k okolnostem!
Už vzhledem k věku, nevidím moc dobře, takže jsem měl možnost ocenit ovládání systémem tlačítek - ne z komplikovaného menu - za špatných světelných podmínek.
Doporučuji všem pro kvalitu záznamu, jednoduchost a intuitivitu ovládání, nenáročnost na napájení (1x 1,5V článek) a volitelnou kvalitu záznamu, použitelnou od diktafonu pro pracovní záznam zkoušky v kapele. Končím, abych se nedostl do podezření, že mě výrobce či distributor platí , ale opravdu jsen dostal mnohem víc, než jsem čekal.

Tascam DR-05

Tascam DR-05

Přidáno: 18. listopadu 2014

• množství funkcí
  • slušná konstrukce
  • kvalitní mikrofony a obvody rekordéru
  • pro DSLR natáčení větší rozměry
  • nemá funkci USB mikrofonu jako Zoom H1 V2

Pro daný účel jako externí mikrofon -rekordér zvuku pro natáčení videa s DSLR slouží perfektně.

Olympus VN-755

Olympus VN-755

Ověřený zákazník Expert.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 18. listopadu 2014

Zakoupeno v Expert.cz

• jednoduché ovládání
  • přijatelná cena
  • zatím nic

diktafon mám pro domácí použití k učení pro syna
pro tyto účely úplně vyhovuje

Olympus DM-650

Olympus DM-650

Ověřený zákazník suntech.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. listopadu 2014

Zakoupeno v suntech.cz

• Směrový mikrofon je velice citlivý.
  • Široké možnosti nastavení.
  • Malý, lehký, odolný.
  • Nevím - snad by mohl být levnější

Zcela splnil očekávání. Kvalita za rozumnou cenu. Byl vybrán k nahrávání přednášek na VŠ. Pro tyto (i jiné) účely perfektní.

Philips DVT 1100

dobra koupě

Anonym Anonym

Přidáno: 8. listopadu 2014

• absolutní spokojenost. Supercitlivost,
  • minimální vlastní šum, vše totálně promyšlené!
  • plastový obal, návod 140 stran nemá cenu číst.
  • Ovladatelné ihned. Menu jasné!
  • Vlastní mikrofony berou opravdu vše a v plném kmitočtovém spektru!
  • soft nedokážu rozchodit-divný cubase.
  • Trochu těžká a velká mašinka
  • slíbený chlupáč na mikrofon - místo toho houba
  • repráček šumí-ale jen on! záznam ne! Ale jako
  • narychlo kontrola má význam .

Velmi spokojen, hlavně využiju ke kameře své kondenzátorové mikrofony, má to phantom 48V.
Jsem velmi spokojen! Těžký miláček.

Ověřený zákazník Andrea Shop Ověřený zákazník

Přidáno: 6. listopadu 2014

Zakoupeno v Andrea Shop

• Zvuk perfektní
  • I přes celou posluchárnu je přednášející dobře slyšet
  • Záznamy lze snadno přehrát co PC

Philips DVT 4000

Ověřený zákazník NašeObchody.cz Korty

Přidáno: 6. listopadu 2014

Zakoupeno v NašeObchody.cz

Kvalitní zvuk za dobrou cenu. Mnoho funkcí.

Přidáno: 1. listopadu 2014

• vyborny rekorder
  • kvalitni zvuk
  • profi vstupy
  • umoznuje phantom napajeni ext. mikrofonu, ale nema signalizaci LED zapnuteho phantomu, coz pri provozu na baterii muze zpusobit rychle vybiti clanku

celkove spokojenost

Olympus VN-7700

Olympus VN-7700

Ověřený zákazník KASA.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 29. října 2014

Zakoupeno v KASA.cz

• plně dostačující

výborný a kvalitní výrobek s jednoduchým ovládáním
a dobrou kvalitou zvuku-mluveného slova v dané cenové
relaci

Ověřený zákazník K24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 29. října 2014

Zakoupeno v K24.cz

• Jednoduché ovládání.
  • Kvalitní nahrávka.
  • Nic.

Dobrá koupě za dobré peníze.

Roland R-05

Roland R-05

Přidáno: 28. října 2014

• Kvalita nahrávky nemá chybu
  • Použití běžných baterií
  • Ukládání přímo ve wavu (mp3 jsem zatím nepoužil)
  • Kompaktní, kovové tělo, odolný
  • Možnost kopírování přímo z karty do počítače a obráceně - nepoužívá žádný zvláštní formát, který by bylo nutno konvertovat.

Ideální nástroj pro nahrávání běžných zkoušek i koncertů - použito se sborem.
Možnost použití jako mp3 přehrávače.
Lze upevnit na fotostativ.
Při připojení k zesilovači/aktivním repro ideální pro nahrávání a okamžité přehrání - ukázky, chyby, výraz atd. - sbor se občas nestačí divit :-)

Přidáno: 27. října 2014

cena výkon = OK

Tascam DR-07 MKII

Tascam DR-07 MKII

Přidáno: 21. října 2014

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• Rozhodně kvalitnější než ZOOm H1, který už delší dobu vlastním, především zpracování, možnosti menu jsou k nezaplacení... I zvuk je kvalitnější, o něco nižší hladina šumu, v některých hlasitostech i výrazně a především má šum pouze ve vyšších frekvencích, ne téměř celo a středopásmový jako zoom, kvalitnější mikrofony, předzesilovače a především dobré funkce, výborný limiter i funkce autogain, autorec. Zdá se, že i výborná výdrž baterií. Tělo je sice z plastu potaženo jakoby takovým matným "pogumováním/matněním" ale už to nějak vypadá.V nahrávkách se nevyskytují žádné jemné, bzučivé "tepové frekvence" jako tomu bylo u H1. Někdo říká, že má špatnou kvalitu MP3 nahrávek, to vysvětlím tím, že neznalí komentovali... přístroj mp3 zaznamenává do formátu mp3 ale ve VBR bitovém toku, (tam kde se nevyskytují vysoké frekvence je v nahrávce využita nižší přenosová rychlost a když se objeví středy/výšky tak se naopak zvýší, velmi to snižuje velikost nahrávek, k čemuž jsou zde mp3 nahrávky určeny a kvalitu hodně ztrácí pouze velmi tiché nahrávky, kde samotný šum způsobuje "digitální potůček" jak se začne něco dít, tak zmizí...). Na dokumentační účely je to výborné řešení, naopak může i překážet, já třeba kvůli tomu mp3 ani nevyužiju, protože nahrávám tiché zvuky, což je škoda, naopak na přednášku to bude super, na koncertě se to zase nerozezná od klasické 320ky, co bych vytknul je škoda, že se nedá vypnout právě možnost mp3 VBR a použít mp3 s pevnným datovým tokem. Škoda. Provedení odpovídá rozhodně ceně a nedá se čekat zázraky,
  • samozřejmě totiž každý pohyb po přístroji je v nahrávce velmi slyšet, to je ale zcela běžná praxe i u mnohem dražších rekordérů, snad možná u kovových je to lépe zvládnuto. Stejně tak se nedá čekat, že bez větrné ochrany budete nahrávat venku (krom bezvětří), mikrofony jsou ve vstahu k větru jako "natočený větrník" a není to žádná vada, tak to prostě je a jinak to nejde, stejně na tom bude i profi přístroj za x desítek tisíc... takže windscreen.

Mám zakoupený windscreen Rycote (ještě nezkoušen) a vypadá mnohem schopněji, než jejich firemní Tascam, i s dopravou mě stál kolem 900 s poštovným a doručila mi ho z Anglie jejich česká pobočka :) . Ještě k přístroji, doporučuju ho všem, kdo si chce nahrát nějakou tu zkoušku, koncert, nástroj nebo jakékoliv zvuky. Já nahrávám přírodu a v této ceně to samozřejmě není ono ale je pořád o dost lepší, než předchůdce Zoom H1. Zmíněné funkce jsou opravdu funkční a dobře udělané. Přesto, že zvukově jsou v klasických podmínkách téměř srovnatelné, Zoom už nesnese koncertní hlasitost v basech a subbasech, u Tascam není nejmenší problém, navíc zoom zněl z koncertu vždy dost divně a "ořezaně", má nějaký nepovedený elektroovladač hlasitosti, když při hodnotách citlivosti třeba 1 až 15 nastavíte vhodnou citlivost (klidně *12dB), není to nic platné, protože to už mikrofony nestíhají. U Tascamu je to úplně jiné a navíc nahrávka ani při takové hlasitosti není nijak zahuhlaná, naopak ostrá a kvalitnější, nejž jsou schopny nechráněné uši slyšet live. Kdyby se někdo chtěl na něco zeptat, můžu tyto 2 přístroje slušně porovnat, klidně pište :)

Přidáno: 19. října 2014

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• Výkonný, kvalitativně srovnatelný s dražším produktem H4N,lehký a skladný, snadné ovládání.
  • Součástí balení nebyl manuál v češtině.

Doporučuji!

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]